Aicinām 7.-12. klašu skolēnus piedalīties konkursā "Mācību stunda mežā" 

 

Modernākais un drošākas Baltijas sadzīves atkritumu poligons "Getliņi" aicina Latvijas skolu 7.-12. klašu skolēnus izveidot savu mācību stundu "Mācību stunda mežā", īstenot to, nofilmēt un video materiālu sūtīt mums, dalībai konkursā. 

Aicinām skolēnus sagatavot un vadīt vienu mācību stundu mežā, izmantojot meža sniegtās priekšrocības – telpu, priekšmetus, pavasara vēstnešus, augus, svaigu gaisu u.c. Mācību priekšmetu dalībnieki paši var izvēlēties pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tā var būt  matemātika, valodas, ētika, sociālās vai dabas zinības u.c.  Mācību stundu var vadīt skolēnu grupa ( 3 - 4 skolēni grupā) vai arī individuāli.

Konkursa mērķis ir veicināt vecāko klašu skolēnu prasmes orgnaizēt mācību darbu citādā, neierastā vidē, izmantojot tur pieejamās metodes, vides elementus  un dabas sniegtās iespējas. 

 

Konkursa uzdevumi:

  1. Sagatavot un novadīt mācību stundu mežā izmantojot interaktīvas metodes.
  2. Dokumentēt stundas norisi : video, foto, piezīmes, stundas plāns u.c. ( Brīva izvēle)

 

Mācību stundas veidošana, vadīšana filmēšana: līdz 2018. gada 30. aprīlim

 

Video iesniegšana "Geltiņi EKO": līdz 2018. gada 7. maijam. Video materiālu lūdzam sūtīt uz e-pastu anda.Zandberga@getlini.lv vai pa pastu uz SIA "GetliņiEKO", Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads, LV-2121 ar norādi "Vides konkursam "Mācību stunda mežā"". 

 

Rezultātu paziņošana: 2018. gada 11. maijā. Rezultāti tiks izziņoti Getliņi EKO mājas lapā sadaļā "Jaunumi" un "Vides izglītība", Facebook lapā, kā arī dalībnieki tiks informēti individuāli e-pastā. 

 

Balva: Dāvanu kartes ar iespēju izvēlēties savu teātra izrādi. Būs arī garšīgas un veselīgas balvas! 

 

Papildinformācija: Anda.Zandberga@getlini.lv, tālrunis 28691750

 

Bērni mācās par realitāti realitātē. Tas nozīmē -  par dabu dabā, par sabiedrību sabiedrībā un par tuvāko apkārtni tuvākajā apkārtnē. Dabā bērnu brīnīšanās un ziņkārība motivē mācīšanos. Laikā, kad bērnu un jauniešu dzīvē dominē virtuālā pieredze, ir svarīgi rast iespējas, brīžus, kad viņiem uzturēties reālā, skaistā pasaulē un skaidri apzināties visu, ko tur ir iespējams darīt. Skolēni aizvien vairāk aizraujas ar to, ko apgūst ārpus skolas, neformālā un brīvā vidē. Uzdrīksties skolu ienest mežā!

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.